תמונת מנוי: עונת תיאטרון עיר ועמק  23-24

עונת תיאטרון עיר ועמק 23-24

מנוי
עונה: 2023/2024
מחיר: 500.00 ₪ - 450.00 ₪
כרטיסי מנוי:
  • רשות: 5 - 6

פרטים נוספים

י"ז כסלו תשפ"ד / 30 נובמבר  2023

מנויי התיאטרון עיר ועמק

"לפעמים אנחנו צריכים עשרים אנשים שינשמו איתנו, כדי לעבור את מה שאנחנו עוברים."

בוקר ה 7 באוקטובר הסיט את מהלך חיינו, את התכניות שהיו לנו ואת היומיום של כל אחד ואחת מאיתנו. בעמק ובעיר אנחנו עדיין מלווים את משפחות הנרצחים והנפגעים במתקפת הטרור שהתרחשה באותו היום - ביראה ובכאב גדול מנשוא.

קשה עדיין לדבר על שגרה בימים שבהם הלחימה בדרום ובצפון נמשכת, כש - 137 חטופים עדיין לא שבו לביתם, ומדי יום אנו מתבשרים על נפגעים נוספים בקרב כוחות צה"ל.

אנו ערים ורגישים מאוד למצב במדינה אך בתקופה כזו חשבנו שחשוב מאוד לשמור על התקווה,  להתכנס יחד, לשמור על הנפש לחזק את החוסן, ומאמינים כי החזרה האיטית לשגרה מאפשרת מרפא וחוסן לאדם ולקהילה כולה.  

ביום  שני 25/12/23 נצא לדרך, ונפתח את עונת המנויים עיר עמק 23-24 עם ההצגה ברלין של התיאטרון העברי בכיכובה של גילה אלמגור.

עולם התרבות כולו ובפרט התיאטראות חווים משבר ואתגר כלכלי גדול מאז פתיחת המלחמה. אנו מקבלים פניות משחקנים ומתיאטראות המתחננים שנעזור להם לשמור על פרנסתם, ואנו חשים שעל כולנו להיאבק, ולשמור על עולם התרבות על מנת שזה יצליח ולהתקיים גם ביום שאחרי המלחמה.

לאור המצב והאיחור בפתיחת עונת התיאטרון אנו נאלצים,  בשלב זה, לצמצם את הרפרטואר העונה ל-6 הצגות לבחירה, ובהמשך -  ככל שנוכל להרחיב את הבחירה ולהעניק הטבות נוספות נעשה זאת.

מנויים יקרים,  כשותפים נאמנים לאורך השנים, אנו קוראים לכם להיות שותפים עימנו במשימה זו ביתר שאת בתקופה זו, לנשום יחד, לחדש את המנוי ואף לעזור לנו לגייס מנויים חדשים כדי לא לתת לטרור לנצח.  

אנחנו כאן, קשובים לכל החלטה שלכם.

חושבים עליכם כל הזמן, מתפללים לימים טובים יותר ובשורות טובות.

יחד ננצח.

זמינים לכל שאלה  04-6848230   |  שלכם,  צוות תיאטרון עיר ועמק

 

שימו לב לעדכון בתאריכים המעודכנים וברשימת ההצגות

 

 

 

בחירת הרכב המנוי

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת סוג וכמות הכרטיסים

מחיר כל מנוי:

כרטיסים:
כרטיסים

סה״כ מחיר:
לפני הנחה (מחיר מעודכן יופיע בעמוד הבא)

מערכת למכירת כרטיסים